
Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41145" WUXGA IPS, AMD R7-8845HS, 16GB, F1TB, NVD4050-6, Lin, черный
226 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: ENH.QSREU.002
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 часов- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 часов
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | 8845HS |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.02 кг |
| Графика | |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Без оптичного приводу | Да |
| Блок питания | 230 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 204,3/228,4 x 342,12 x 255,9 |
| Диагональ экрана | 14.5 " дюйм |
| Енергетична ємність батареї | 76 Вт·год |
| К-ть потоків | 16 |
| Кількість осередків батареї | 4 |
| Максимальна тактова частота | 5.1 ГГц |
| Модель відеокарти | 4050 |
| Мультимедіа | Вбудовані динаміки; web-камера 1280x720; мікрофон |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 6 Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Linux |
| Підсвічування клавіатури | Да |
| Роз'єми і порти введення-виведення | USB Type-С; 2 х USB 3.2; 1 HDMI; 1 слот для картки microSD |
| Розподільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Ryzen 7 |
| Тактовая частота | 3.8 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативной памяти | LDDR5X |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Производитель процессора | AMD |
| Комплектация | Адаптер живлення; ноутбук; батарея; шнур живлення |
| Назначение | Игровой |
Информация для заказа
- Цена: 226 900 ₴










