
Многофункциональное устройство А4 ч/б HP Laser 137fnw с Wi-Fi
29 795 ₴
- Нет в наличии
- Код: E4ZB84A
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 часов- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 часов
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Оцените преимущества низкой стоимости печати и высокой производительности МФУ HP Laser. Создавайте документы профессионального и стабильного качества, не выходя за рамки бюджета. Благодаря технологии Wi-Fi Direct можно выполнять печать напрямую с мобильных устройств без подключения к сети. Технология Google Cloud Print позволяет отправлять задачи печати напрямую со смартфона, планшета или ПК на любой принтер компании. Черный тонер обеспечивает высокую контрастность черно-белых текстов, шрифтов и графических изображений.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.58 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные интерфейсы | Wi-Fi |
| Вбудований факс | Да |
| Витратні матеріали | W1106A Оригінальний лазерний картридж HP 106A, чорний (1000 сторінок) |
| Габарити (ШхГхВ) | 406 x 359.6 x 308.7 |
| Глибина кольору | 256 відтінків сірого |
| Дозвіл копіювання | 600х600 |
| ЖК дисплей | Да |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Цветность | монохромний |
| Лоток видачі | 100 ст |
| Макс. дозвіл, dpi | 1200х1200 |
| Макс. щільність паперу | 163 гр/м² |
| Максимальна кількість копій | 99 ст |
| Максимальна роздільна здатність факсу | 300x300 dpi |
| Максимальна швидкість передачі | 33.6 Кбіт/сек |
| Мови опису | SPL |
| Мін. щільність паперу | 60 гр/м² |
| Пам'ять, трансляція станції | 400 ст |
| Панель управління | кнопкова |
| Подача паперу | 150 ст |
| Провідні інтерфейси | Ethernet 10/100Base TX; USB 2.0 |
| Підтримка ОС | Windows 7; Windows Server 2008 R2; Windows 10; Windows 8.1; Windows Server 2012; Windows Server 2016 |
| Пікове навантаження на місяць | 10000 тис. ст |
| Рекомендоване навантаження на місяць | 2000 тис. ст |
| Розмір сканування, максимальний | 216 x 297 мм |
| Розподільна здатність сканера | 600х600 dpi |
| Сканування з відправкою | WSD; сканування на комп'ютер |
| Потребляемая мощность | 300 Вт Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип матрицы | CIS |
| Формат пристрої | A4 |
| Чорно - біле копіювання | 10 ст/хв |
| Скорость сканирования | 15 стор/хв; 6 стор/мин |
| Швидкість чорно - білого друку | 20 ст/хв |
| Встроенная память | 128 МБ |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | USB кабель; МФУ; кабель живлення; інструкція по установці; листівка з інформацією про підтримку; встановлений початковий картридж HP LaserJet, чорний (~ 500 сторінок); довідкове керівництво; телекомунікаційний кабель |
Информация для заказа
- Цена: 29 795 ₴






