Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Кут нахилу вгору | 15 ° |
| Угол поворота | 360 ° |
| Максимальна діагональ | 50 " |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Регулировка | нахил; поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x100 мм; 200x200 мм; 200х300 мм; 200x400 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 300x400 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм |
| Тип | Потолочное крепление |
| Назначение | кріплення інформаційних дисплеїв |
Информация для заказа
- Цена: 3 133 ₴


