
Комутатор MikroTik Cloud Smart Switch RB260GSP
3 302 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECSS106-1G-4P-1S
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Пристрій оснащений п'ятьма гігабітними Ethernet портами та портом SFP для оптоволокна. Модель працює на базі чіпа Atheros Switch Chip під управлінням операційної системи SwOS, розробленої спеціально для продуктів MikroTik Switch.
SwOS налаштовується через веб-браузер, що дозволяє управляти портами, застосовувати фільтри MAC, налаштовувати VLAN, дзеркальний трафік, обмежувати смуги пропускання і навіть налаштовувати деякі заголовки MAC та IP полів.
Цю модель рекомендується використовувати з оптичними модулями MikroTik: S-85DLC05D, S-31DLC20D, S-55DLC80D, S-RJ01, S-4554LC80D та S-3553LC20D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 128 МБ |
| Габарити (мм) | 113x139x28 |
| Кількість портів | 5 |
| Максимальна споживана потужність | 53 Вт |
| Операційна система | MikroTik SwOS |
| Порти | 1 x SFP ; 5 x 10/100/1000 Ethernet |
| Сертифікати | RoHS; EAC; CE/RED |
| Температура зберігання | від -20 до 70 °C |
| Тип | Комутатор |
| Тип комутатора | керований |
| Живлення | 11-30 V PoE in |
- Ціна: 3 302 ₴




