
Підставка для монітора DIGITUS Universal glass monitor riser, до 20кг
1 001 ₴
- Немає в наявності
- Код: EDA-90358
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Універсальна скляна підставка для монітора DIGITUS DA-90358 дозволяє створити більш зручне та ергономічне робоче місце. Вона піднімає монітор до оптимального рівня очей, що зменшує навантаження на шию та спину, водночас звільняючи простір на робочому столі.
Платформа розміром 56 × 21 см виготовлена з загартованого скла, стійкого до навантаження до 20 кг. Висота підставки — 8 см. Завдяки силіконовим протиковзким накладкам на ніжках підставка залишається стійкою на будь-якій поверхні. Конструкція з алюмінієвими елементами додає сучасного вигляду, а також витримує більшість моніторів діагоналлю від 13" до 32" (33–81 см).
Підставка ідеально підходить для офісного або домашнього використання, дозволяє зручно зберігати під нею дрібні аксесуари або клавіатуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний розмір екрану | 32 " |
| Матеріал конструкції | скло + алюміній + пластик |
| Тип | підставка для монітора |
| Вага | 1510 г г |
| Глибина | 210 мм |
| Додатково | максимальне навантаження: 20 кг |
| Комплектація | інструкція; підставка |
- Ціна: 1 001 ₴










