
БФП ink color A4 Epson EcoTank L8160 32_32 ppm Duplex USB Ethernet Wi-Fi 6 inks Black Pigment 6 сек; 11 сек
44 546 ₴
- Немає в наявності
- Код: EC11CJ20404-2
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
БФП ink color А4 C11CJ20404 Epson EcoTank L8160 32_32 ppm Duplex USB Ethernet Wi-Fi 6 inks Black Pigment.
Epson L8160 – це універсальний фотоцентр 3 в 1, що забезпечує рекордно низьку собівартість друку. Друкуйте яскраві кольорові і стильні чорно-білі і фотографії аж до формату А4 з новим набором чорнила Epson Claria ET Premium. БФП підтримує бездротове підключення до мобільних пристроїв і робить друк і сканування ще зручніше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Індонезія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi; Wi-Fi Direct |
| Габарити (ШхГхВ) | 403 x 369 x 162 |
| Додаткова інформація | з системою заправки «Key Lock» |
| Дозвіл копіювання | 1200x4800 |
| Друкуюча головка | Epson Micro Piezo™ |
| ЖК дисплей | Да |
| Колірність | кольоровий |
| Колір чорнил | чорний |
| Конфігурація картриджів | C13T07D; C13T07C14A |
| Лоток видачі | 50 ст |
| Макс. дозвіл, dpi | 5760х1440 |
| Макс. щільність паперу | 300 гр/м² |
| Мережевий протокол | IPv4/IPv6 |
| Мін. щільність паперу | 64 гр/м² |
| Мінімальний обсяг краплі | 1.9 pl |
| Панель управління | сенсорна |
| Подавання паперу | 100 ст |
| Провідні інтерфейси | USB; Ethernet |
| Прямий друк | Да |
| Підтримка ОС | Windows XP; Windows VISTA; Windows 7; Windows 8; Windows Server 2003 R2; Windows 10; Windows 8.1; Windows Server 2016; Windows Server 2012 R2; Windows Server 2003 SP2; Windows XP Professional |
| Рекомендуємо придбати | 2E-W-3169m1.8; 2E-W-3169m3; AK-300102-018-E; AK-300102-018-S |
| Ресурс год/б картриджа | 6200 ст |
| Ресурси картриджів | 6200 |
| Розмір сканування, максимальний | 210 × 297 мм |
| Розподільна здатність сканера | 1200x4800 |
| Споживана потужність | 17 Вт Вт |
| Технологія друку | струменевий |
| Тип матриці | CIS |
| Тип сканування | USB |
| Тип чорнила | Пігментні; Водорозчинні |
| Типи друкованих носіїв | папір |
| Формат пристрої | A4 |
| Формат файлів | PDF; BMP; PNG; TIFF; JPEG; multi-TIFF; PICT |
| Чорно - біле копіювання | 32 ст/хв |
| Швидкість кольорового друку | 32 ст/хв |
| Швидкість сканування | 6 сек; 11 сек |
| Швидкість чорно - білого друку | 32 ст/хв |
| Колір | Білий |
| Комплектація | БФП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 546 ₴









