
БФП ink color A4 Epson EcoTank L4267 33_15 ppm Duplex USB Wi-Fi 4 inks Black Pigment
685 565 ₴
- Немає в наявності
- Код: EC11CJ63413
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Попрощайтеся з дороговартісними картриджами
EcoTank забезпечує легкий та недорогий друк удома: резервуари для чорнил підвищеної місткості створені для простого заправляння, а конструкція контейнерів із замками дає змогу доливати чорнила лише потрібних кольорів.
Суцільна економія
Цей принтер EcoTank забезпечує значну економію витрат на друк, адже до комплекту поставки входить запас чорнила на період до 3 років2. Комплект змінних контейнерів забезпечує друк до 7500 чорно-білих або 6000 кольорових сторінок3.
Програма Epson Smart Panel
Цей застосунок дає змогу керувати принтером із вашого смарт-пристрою4. Ви можете швидко й легко налаштувати Wi-Fi, друкувати документи та фотографії, відстежувати й усувати неполадки принтера.
Сучасна гнучкість
Цей принтер має компактний дизайн, можливості підключення через Wi-Fi та Wi-Fi Direct, його можна легко інтегрувати в наявне домашнє середовище та друкувати з мобільних пристроїв, планшетів і ноутбуків4.
1 Визначено відповідно до стандарту ISO/IEC 24734; відповідає середньому значенню ESAT за випробуванням стандартного одностороннього друку стандартних офісних документів. Додаткову інформацію див. на вебсайті Epson.
2 Запас чорнил на 3 роки розраховано на основі середнього місячного обсягу друку в розмірі 70 сторінок для домашніх і офісних принтерів EcoTank і 40 фотографій для фотопринтерів EcoTank. Розрахунки ґрунтуються на можливостях контейнера для чорнил з найнижчим ресурсом, який використовується в домашніх і офісних принтерах, і на найнижчому ресурсі для фотопринтерів.
3 Наведені показники ресурсу друку розраховано на основі оригінальної методології Epson шляхом імітації друку тестових зразків згідно зі стандартом ISO/IEC 24712. Наведені показники ресурсу НЕ базуються на стандарті ISO/IEC 24711. Ці показники залежать від зображень, що друкуються, типу паперу, що використовується, частоти друку й умов експлуатації, як-от навколишня температура. Під час першого налаштування принтера певна кількість чорнил використовується для заповнення сопел друкувальної голівки, тому ресурс першого контейнера може бути нижчим за звичайний.
4 Для рішень мобільного друку потрібне бездротове та/або Інтернет-з'єднання із принтером. Список принтерів, сумісних пристроїв, програм і способів підключення, що підтримують Epson Connect, див. на вебсайті www.epson.eu/connect.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Витратні матеріали | контейнери серії C13T03V |
| Габарити (ШхГхВ) | 375x347x187 |
| Додаткова інформація | з системою заправки «Key Lock» |
| Дозвіл копіювання | 1200х2400 |
| Друк без полів | Да |
| Друкуюча головка | Epson Micro Piezo™ |
| Колірність | кольоровий |
| Лоток видачі | 30 ст |
| Макс. дозвіл, dpi | 5760х1440 |
| Макс. щільність паперу | 255 гр/м² |
| Мін. щільність паперу | 64 гр/м² |
| Мінімальний обсяг краплі | 3 pl |
| Подавання паперу | 100 ст |
| Провідні інтерфейси | USB 2.0 Hi-Speed |
| Підтримка ОС | MAC OS X; Windows |
| Рекомендуємо придбати | 2E-W-3169m1.8; 2E-W-3169m3; AK-300102-018-E; C13T03V24A; C13T03V44A; C13T03V34A; C13T03V14A; AK-300102-018-S |
| Ресурс кольорового картриджа | 5200 ст |
| Ресурс год/б картриджа | 6500 ст |
| Розподільна здатність сканера | 1200x2400 |
| Споживана потужність | 12 Вт Вт |
| Технологія друку | струменевий |
| Тип матриці | CIS |
| Тип чорнила | Пігментні; Водорозчинні |
| Типи друкованих носіїв | фотопапір; глянцевий папір |
| Формат пристрої | A4 |
| Швидкість друку , 10х15 см | 69 сек/фото |
| Швидкість кольорового друку | 15 ст/хв |
| Швидкість чорно - білого друку | 33 ст/хв |
| Колір | Яскравий |
| Комплектація | багатофункціональний пристрій |
- Ціна: 685 565 ₴









