
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LaserJet Pro 4103fdn
24 716 ₴
- В наявності
- Код: E2Z628A
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Безперешкодне керування
Легко налаштовуйте та керуйте парком підключених до хмари принтерів HP, де б вони не знаходилися, за допомогою єдиної вебпанелі Smart Admin. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди готові до роботи.
Безпека
Вбудована проактивна система захисту із попередньо налаштованими параметрами та регулярними оновленнями допомагає захистити ваш бізнес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові інтерфейси | 802.3az |
| Вбудований факс | Да |
| Витратні матеріали | Картридж W1510A Black (3 050 стор. @ 5%); Картридж W1510X Black (9 700 стор. @ 5%) |
| Габарити (ШхГхВ) | 420x390x323 |
| Глибина кольору | 24 |
| Дозвіл копіювання | 600х600 |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Колірність | монохромний |
| Лоток видачі | 150 ст |
| Макс. дозвіл, dpi | 1200х1200 |
| Макс. щільність паперу | 120 гр/м² |
| Максимальна кількість копій | 99 ст |
| Максимальна швидкість передачі | 33.6 Кбіт/сек |
| Мін. щільність паперу | 60 гр/м² |
| Пам'ять, трансляція станції | 400 ст |
| Подавання паперу | 350 ст |
| Подавання паперу, максимум | 900 ст |
| Провідні інтерфейси | USB 2.0 Hi-Speed; Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T network |
| Підтримка ОС | Windows 7; Android; Windows 10; Windows 11; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Windows Client OS; Mobile OS |
| Пікове навантаження на місяць | 80 тис. ст |
| Рекомендоване навантаження на місяць | 0.75 тис. ст |
| Ресурс год/б картриджа | 3050 ст |
| Розподільна здатність сканера | 1200х1200 dpi |
| Споживана потужність | 510 Вт Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип матриці | CIS |
| Типи друкованих носіїв | папір; конверти; цупкий папір; етикетки; тонкий папір; кольоровий папір; бланки; перфарований |
| Формат пристрої | A4 |
| Формат файлів | PDF; JPG; TIFF |
| Час виходу першої сторінки | 6.3 с |
| Чорно - біле копіювання | 40 ст/хв |
| Швидкість сканування | 20 стор/хв; 29 стор/м |
| Швидкість чорно - білого друку | 40 ст/хв |
| Колір | білий + чорний |
| Комплектація | багатофункціональний пристрій; стартовий картридж на 3 050 стор/чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 716 ₴



