
Принтер А4 HP LaserJet Pro 3003dw з Wi-Fi
15 549 ₴
- В наявності
- Код: E3G654A
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Неперевершена продуктивність.
Керуйте своїми принтерами за допомогою потужного Web Jetadmin або підключайте принтери до хмари за допомогою облікового запису HP. Інтуїтивно зрозумілі інструменти керування допомагають налаштовувати принтери, вбудованих користувачів, відстежувати рівні тонера, забезпечувати безпеку та багато іншого.
Безшовне керування.
Легко налаштовуйте парк принтерів HP, підключених до хмари, і керуйте ним, де б вони не знаходилися, за допомогою єдиної вебпанелі управління Smart Admin. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди готові до роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Витратні матеріали | W1450A 1700; W1450X 3800 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 367x398x216 |
| Двохсторонній друк | Да |
| Колірність | монохромний |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x1200 |
| Макс. щільність паперу | 163 гр/м2 |
| Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Підтримувані види носіїв | Конверти; Картон; Глянцевий папір |
| Пікове навантаження на місяць | 50 тис. ст |
| Ресурс год/б картриджа | 1700 ст |
| Рівень шуму при роботі | 53 дБ |
| Споживана потужність при роботі | 484 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип | Принтери лазерні монохромні |
| Формат пристрою | A4 |
| Час виходу першої сторінки | 7 с |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 ст/хв |
| Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Колір | білий з чорним |
| Комплектація | принтер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 549 ₴



