
Блок живлення CHIEFTEC Photon (750W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 4xMolex, 6xSATA, 4xPCIe 8pin(6+2), Modular
4 027 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECTG-750C-RGB
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Адресний + 5V LED RGB коннектор забезпечує надзвичайно широкий спектр режимів і ефектів, і підтримує всі відомі системи синхронізації підсвічування RGB, такі як ASUS ™ AURA SYNC, MSI ™ MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCK ™ POLYCHROME SYNC, GIGABYTE ™ RGB FUSION.
Завдяки модульній системі кабелів, великій кількості конекторів, ефективності 85% при 230 V і функцій підсвічування RGB, в поєднанні з дуже конкурентоспроможним ціновим позиціонуванням, моделі серії Photon є ідеальними блоками живлення RGB Gaming для доступних ігрових систем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | UVP (Захист від пониження напруги в мережі); OVP (Захист від підвищення напруги в мережі); SCP (Захист від короткого замикання); OPP (Захист від перевантаження); AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора); SIP (Захист від сплесків і кидків напруги) |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 86x150x140 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Живлення MB / CPU | 24+8 pin |
| ККД | 85 % |
| Комбіноване навантаження | 12V1 & +12V2 — 675 Вт; +3.3VDC&+5VDC - 130 Вт |
| Коннектори для підключення Peripheral / FDD / SATA | 1; 6; 2; 4 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість роз'ємів доп. живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальне навантаження | +5VSB - 3.0A; +5V - 22A; +3.3V - 22A; -12V - 0.3A; +12V1 - 30A; +12V2 - 30A |
| Підсвітка | Да |
| Регулювання оборотів вентилятора | Да |
| Сертифікати | 85+ |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Частота | 50 |
| Вага | 2.15 кг г |
| Вхідна напруга | 230 |
| довжина кабеля | 0.55 |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Призначення | геймінг/майнінг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 027 ₴









