
Хаб DIGITUS USB-C > 3xUSB-A/RJ45
1 260 ₴
- В наявності
- Код: EDA-70253
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
USB-концентратор із трьома стандартними портами USB 2.0 і вбудованим роз’ємом Fast Ethernet дозволяє розширити параметри підключення, доступні для вашого ноутбука USB Type-C. Завдяки зручній конфігурації plug-and-play вам не потрібно встановлювати драйвери або змінювати налаштування системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 20 см |
| Доп. порти і роз'єми | RJ-45 |
| Кількість USB портів | 3 шт |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 84 мм мм |
| Вага | 25 г г |
| Висота | 17 мм мм |
| Глибина | 24 мм |
| Живлення | USB |
| Комплектація | інструкція; 3-портовий концентратор USB Type-C™ + мережевий адаптер Fast Ethernet |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴






