
Хаб DIGITUS USB-A > 4хUSB-А, активний
1 726 ₴
- В наявності
- Код: EDA-70240-1
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Концентратор DIGITUS Business USB 3.0 є ідеальним доповненням до вашого робочого простору. Ви можете підключити та використовувати до чотирьох USB-пристроїв одночасно, що дозволяє без проблем використовувати кілька пристроїв введення або мобільних пристроїв зберігання даних. Технологія USB 3.0 забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с, гарантуючи швидку передачу даних між пристроями. Високоякісний алюмінієвий корпус DIGITUS Business USB 3.0 Hub має елегантний позачасовий дизайн, який буде як вдома на будь-якому столі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 100 см |
| Кількість USB портів | 4 шт. |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 42 мм мм |
| Висота | 14 мм мм |
| Глибина | 84 мм |
| Живлення | блок живлення |
| Комплектація | концентратор USB 3.0, 4 порти; блок живлення 5 В/2А (USB 2.0 micro, тип B); інструкція |
| Матеріал | Алюміній |
| Швидкість передавання даних | до 5 Гбіт/с; 480 Мбіт/с; 12 Мбіт/с |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 726 ₴






