
Хаб Trust Dalyx 3-in-1 USB-С > USB-А 3.2/USB-С/HDMI, Алюміній, 0.1м, чорний
1 559 ₴
- В наявності
- Код: E23772_TRUST
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Додайте на свій ноутбук порти HDMI, USB і зарядний порт USB-C за допомогою одного роз'єму USB-C
• Порт HDMI для під'єднання монітора або телевізора
• Зображення з надвисокою роздільною здатністю з багатою палітрою кольорів завдяки використанню HDR і HDMI 1.4 (4K,
30 Гц)
• Порт USB для периферійних пристроїв: клавіатури, миші і зовнішніх накопичувачів
• Підтримує передачу даних зі швидкістю до 5 Гбіт/с, використовуючи стандарт USB 3.1 Gen 2
• Порт USB-C PD для заряджання ноутбука потужністю до 100 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 10 см |
| Доп. порти і роз'єми | HDMI |
| Кількість USB портів | 2 шт |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 58 мм мм |
| Вага | 38 г г |
| Висота | 11 мм мм |
| Глибина | 51 мм |
| Додатково | функція Plug&play; Power Delivery для заряджання ноутбука |
| Живлення | USB |
| Матеріал | Алюміній |
| Швидкість передавання даних | до 5 Гбіт/с |
| Інтерфейс | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴









