
Хаб DIGITUS USB-A > 4хUSB-А, активний
1 277 ₴
- В наявності
- Код: EDA-70220
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З DIGITUS USB 2.0 4-портовим концентратором дуже просто підключити до 4 USB пристроїв одночасно до ПК або Mac. Підключіть свої улюблені USB пристрої та залиштеся у виграші від надшвидкого зв'язку. У виробу чіткий та елегантний дизайн з фортепіано-чорною обробкою на верхній та нижній поверхні, а також алюмінієві грані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 66 см |
| Доп. порти і роз'єми | Mini USB |
| Кількість USB портів | 4 шт. |
| Сумісність з ОС | Windows; Mac OS |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 40 мм мм |
| Висота | 70 мм мм |
| Глибина | 14.5 мм |
| Живлення | блок живлення |
| Комплектація | концентратор; інструкція зі встановлення; кабель USB; мережевий блок живлення |
| Швидкість передавання даних | 480 Мбіт/с |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 277 ₴



