
Хаб DIGITUS USB-A > 7хUSB-А, активний
1 730 ₴
- В наявності
- Код: EDA-70222
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7-портовий концентратор DIGITUS USB 2.0 дозволяє підключити до семи USB-пристроїв одночасно до одного ПК або Mac. Підключайте Ваші улюблені USB-пристрої та насолоджуйтесь швидкою швидкістю з'єднання USB 2.0. Дизайн цього пристрою підкуповує лаконічністю та елегантністю завдяки імітації чорної полірованої поверхні фортепіано на верхній та нижній поверхнях пристрою в оправі алюмінієвого кольору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 66 см |
| Доп. порти і роз'єми | Mini USB |
| Кількість USB портів | 7 шт. |
| Сумісність з ОС | Windows; Mac OS |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 44 мм мм |
| Висота | 85 мм мм |
| Глибина | 14 мм |
| Додатково | функція Plug&play |
| Живлення | адаптер живлення |
| Комплектація | концентратор; адаптер живлення; кабель USB |
| Швидкість передавання даних | 480 Мбіт/с |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴






