
Хаб DIGITUS USB-A > 7хUSB-А, активний
2 957 ₴
- В наявності
- Код: EDA-70241-1
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісний алюмінієвий корпус бізнес хаба USB 3.0 відрізняється елегантним і актуальним дизайном, завдяки чому він завжди знайде своє місце на будь-якому письмовому столі.
Розширює можливості робочого місця завдяки 7 додатковим високошвидкісним роз'ємам USB
- Оснащує робоче місце 7 додатковими роз'ємами USB
- Найшвидша передача даних завдяки високошвидкісному роз'єму USB 3.0
- Високоякісний алюмінієвий корпус
- Не потрібна додаткова установка - Plug & Play
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 100 см |
| Доп. порти і роз'єми | Micro USB |
| Кількість USB портів | 7 шт. |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 42 мм мм |
| Висота | 144 мм мм |
| Глибина | 14 мм |
| Живлення | блок живлення |
| Матеріал | Алюміній |
| Швидкість передавання даних | до 5 Гбіт/с |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 957 ₴









