
Концентратор DIGITUS USB-C - USB 3.0 3 Port Hub + Gigabit Ethernet
1 968 ₴
- В наявності
- Код: EDA-70255
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер додатково оснащує Ваш комп'ютер Gigabit Ethernet роз'ємом і дозволяє підключити його до мережі, т.я. в даний час багато мобільних пристроїв можуть підключатися до мережі лише через бездротову мережу.
Швидка передача даних завдяки USB 3.0 та гігабітовій LAN
- Швидка передача даних завдяки USB 3.0 та гігабітовій LAN
- З можливістю швидкої заміни, Plug & Play
- Передача даних Gigabit зі швидкістю до 1000 Мбіт/с
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 20 см |
| Доп. порти і роз'єми | RJ-45 |
| Кількість USB портів | 3 шт |
| Сумісність з ОС | Windows; Mac OS; Google Chrome OS |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 27.2 мм мм |
| Вага | 32 г г |
| Висота | 95 мм мм |
| Глибина | 16 мм |
| Живлення | USB |
| Колір | Сріблястий |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968 ₴








