
Хаб USB TP-LINK UH6120C USB-A > 2xUSB3.0/1xUSB-C/1xHDMI/1xRJ-45/1xPD 100Wh
1 695 ₴
- Немає в наявності
- Код: EUH6120C
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Стабільне гігабітне з'єднання
Цей компактний гаджет забезпечує стабільне гігабітне Ethernet-з'єднання для вашого ультрабука, Chromebook, ноутбука або настільного комп'ютера..
Потужна швидка зарядка 100 Вт
Підключіть зарядний кабель до UH6120C та безперервно забезпечуйте свій ПК потужністю до 100 Вт під час передачі файлів або потокового медіа..
Надшвидкісна передача даних 5 Гбіт/с
UH6120C додає до вашого пристрою три порти USB 3.0, що дозволяє одночасно використовувати кілька USB-пристроїв..
Медіадисплей надвисокої чіткості
Підключіться до зовнішнього монітора через порт 4K HDMI для приголомшливого зображення надвисокої чіткості.
Продуманий дизайн
Конструкція з функцією самостійного зберігання захищає порт і покращує портативність. Корпус з алюмінієвого сплаву та плетений кабель підвищують довговічність UH6120C, забезпечуючи чудовий користувацький досвід.
Легко використовувати завдяки функції Plug & Play
Просто підключіть і почніть користуватися за лічені секунди завдяки встановленню без драйверів і підтримці багатьох операційних систем, включаючи Mac OS, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS, iPadOS, iOS, Android та Chrome OS.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість | 10% до 90% |
| Доп. порти і роз'єми | RJ-45; HDMI |
| Кількість USB портів | 4 шт. |
| Сумісність з ОС | Windows; Mac OS; Linux; Google Chrome OS; iOS ; Android ; iPad OS, |
| Температура робоча | 0 до 40 °С |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 118.2 мм мм |
| Висота | 14.3 мм мм |
| Глибина | 43 мм |
| Комплектація | хаб; посібник зі швидкого встановлення |
| Матеріал | Алюміній |
| Інтерфейс | USB Type-C; 2xUSB Type-A |
- Ціна: 1 695 ₴










