
Хаб DIGITUS USB-A/C > 4хUSB-А, 0,2 м, активний (опція)
613 ₴
- Немає в наявності
- Код: EDA-70235
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Концентратор DIGITUS USB 3.0 Hub Slim Line є зручним розширенням для будь-якого робочого місця. До чотирьох пристроїв USB можна підключити та використовувати одночасно, що полегшує використання кількох пристроїв введення або портативних пристроїв зберігання даних.
Технологія USB 3.0 забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с і найшвидший обмін інформацією. Завдяки тонкій конструкції 4-портовий концентратор зручний у подорожах, а також корисний для роботи вдома та в офісі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований USB кабель | 20 см |
| Доп. порти і роз'єми | USB Type-C; кабель USB Type-A; порт USB-C |
| Кількість USB портів | 4 шт. |
| Сумісність з ОС | Windows; Mac OS; Linux; Google Chrome OS |
| Температура робоча | 0 до 40 °С |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 30 мм мм |
| Вага | 34 г г |
| Висота | 10 мм мм |
| Глибина | 105 мм |
| Додатково | cумісність із технологією Plug & Play; зворотна сумісність з USB 2.0/1.1 |
| Живлення | USB |
| Матеріал | Пластик |
| Швидкість передавання даних | до 5 Гбіт/с |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴






