
USB-Концентратор D-Link DUB-H7 7xUSB2.0, USB2.0
1 907 ₴
- В наявності
- Код: EDUB-H7
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість USB портів | 7 шт. |
| Сумісність з ОС | Mac OS; ПК |
| Тип | Зовнішній |
| Ширина | 100 мм мм |
| Вага | 85 г г |
| Висота | 23 мм мм |
| Глибина | 57 мм |
| Живлення | блок живлення |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 907 ₴

