
Монітор Asus 24.1" ProArt PA248CRV 2xHDMI, 2xDP, USB-C, 3xUSB, MM, IPS, 1920x1200, 16:10, 75Hz, DCI-P3 97%, Pivot
18 584 ₴
- В наявності
- Код: E90LM05K0-B01K70
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProArt Display PA248CRV – це 24,1-дюймовий WUXGA-монітор із співвідношенням сторін 16:10, розроблений для професійних відеоредакторів. Цей дисплей Calman Verified має широку гаму кольорів з охопленням 97% DCI-P3 і попередньо відкалібрований на заводі до Delta E < 2 для виняткової точності кольору. Для додаткової зручності вбудований порт USB-C пропонує підтримку DisplayPort, надшвидку передачу даних та подачу живлення потужністю 96 Вт по одному кабелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star; EPEAT Gold; TCO Certified; Calman Verified; TÜV Flicker-free; TÜV Low Blue Light (Hardware Solution); VESA MediaSync Display |
| HDMI | 2 шт |
| LED підсвічування | Да |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Входи | HDMI(v1.4); Earphone Jack; USB-C x 1 (DP Alt Mode); DisplayPort 1.4 x 2 (Daisy Chain); USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A; USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C; USB-C Power Delivery |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Гніздо для замка Kensington | Да |
| Діагональ екрану | 24.1 " дюйм |
| Колірний обхват | 100 % |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Поворотний екран | Да |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Потужність звуку | 2x2 Вт |
| Підтримка сторін | 16:10 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1200 |
| Розмір пікселя | 0.27 мм |
| Технології | Trace Free Technology; Low Blue Light; Color Temperature Selection; Adaptive Sync; HDR (High Dynamic Range) HDR10; HDCP ; Color Accuracy; ProArt Palette; Flicker-Free; ProArt Chroma Tune; QuickFit Plus |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Призначення | для дому та офісу |
| Тип пристрою | монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 584 ₴










