
Монітор Asus 34" TUF Gaming VG34VQEL1A 2xHDMI, DP, 3xUSB, MM, VA, 3440x1440, 21:9, 100Hz, 1ms, CURVED, FreeSync, HAS, HDR10
18 269 ₴
- В наявності
- Код: E90LM06F0-B01E70
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- 34-дюймовий вигнутий ігровий монітор UWQHD (3440 x 1440) 1500R із надшвидкою частотою оновлення 100 Гц, розроблений для професійних геймерів та захоплюючого геймплея.
- Час відгуку 1 мс (MPRT) для плавного ігрового процесу та технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB ™) для подальшого зменшення примари та розмиття руху.
- FreeSync забезпечує безперебійний ігровий досвід без сліз, увімкнувши VRR (змінну частоту оновлення) за замовчуванням.
- Технологія High Dynamic Range (HDR) підтримує формат HDR-10 для покращення світлих і темних областей.
- 125% колірна гамма sRGB забезпечує чудовий контраст і колір для продуктивності в іграх.
- Підтримує як Adaptive-Sync з відеокартами NVIDIA GeForce*, так і Freesync™ Premium з відеокартами AMD. *Сумісний із серіями NVIDIA GeForce GTX 10, серіями GTX 16, серіями RTX 20 та новішими відеокартами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 29.5 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 8.07 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | AMD FreeSync; TÜV Flicker-free; TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) |
| HDMI | 2 шт |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Вигнутий екран | Да |
| Входи | HDMI(v2.0); DisplayPort 1.2; Earphone Jack; USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Габарити (ШхВхТ) | 807.8 x (540.6~410.6) x 248.5 |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Діагональ екрану | 34 " дюйм |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Область перегляду (HxV) | 797.22x333.72 |
| Поворотний екран | Да |
| Потужність звуку | 2x2 Вт |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Регулювання за висотою | 0-130 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Розмір пікселя | 0.231 мм |
| Технології | GamePlus; Trace Free Technology; Low Blue Light; GameVisual; Color Temperature Selection; Adaptive Sync; Extreme Low Motion Blur; GameFast Input technology; Shadow Boost; HDR (High Dynamic Range) HDR10; Display Widget; HDCP ; PiP/PbP; Flicker-Free |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Додатково | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Комплектація | Кабель HDMI; Гарантійний талон; Кабель DisplayPort; USB кабель; Адаптер живлення; Інструкція |
| Призначення | Для ігор |
| Тип пристрою | монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 269 ₴








