
Монітор портативний Asus 16" ZenScreen MB16QHG HDMI, 2xUSB-C, Audio, IPS, 2560x1600, 16:10, 120Hz, DCI-P3 100%, HDR400, Cover
33 488 ₴
- Немає в наявності
- Код: E90LM08NG-B01170
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Завдяки вбудованій L-подібній підставці ZenScreen MB16QHG можна використовувати як в альбомній, так і в книжковій орієнтації, а порти USB Type-C® з обох боків монітора забезпечують гнучкість підключення. Технологія HDR (стандарт DisplayHDR™ 400), а також підтримка гами DCI-P3 гарантують виняткову контрастність і точністьвідтворення кольорів.
Вражаюче зображення
Завдяки частоті оновлення 120 Гц (технологія ASUS SmoothMotion) будь-який вміст на екрані ZenScreen MB16QHG — від прокручування вебсторінок до ігор — відображається плавно й чітко. Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR), що відповідає сертифікації DisplayHDR™ 400, забезпечує виняткову контрастність та якість відтворення кольорів простору DCI-P3.
Новий вимір
РК-панель ZenScreen MB16QHG зі співвідношенням сторін 16:10 і роздільною здатністю WQXGA (2560 x 1600) виготовлена за технологією IPS, що забезпечує точну передачу кольору й широкі кути огляду — на рівні 178°.
Гнучкі можливості перегляду для багатозадачності
Монітор підтримує декілька варіантів встановлення, щоб найкраще відповідати поточним потребам. Завдяки вбудованому гнізду він сумісний зі стандартними штативами, що дає змогу змінювати висоту розташування дисплея. Крім того, ZenScreen MB16QHG можна просто покласти на столі в альбомній орієнтації для спільної роботи.
Чудова ергономіка
Складана L-подібна підставка для надійної фіксації дисплея під будь-яким кутом дає змогу легко отримати необхідне положення.
Автоматична зміна орієнтації зображення
При підключенні до комп’ютера Windows монітор MB16QHG може автоматично визначати орієнтацію екрана та перемикати зображення між ландшафтним і портретним режимами – для цього лише потрібно встановити програмне забезпечення ASUS DisplayWidget Center*.
Ультратонкий і легкий для зручного перенесення
ZenScreen MB16QHG важить трохи лише 1,2 кг і має ультратонкий корпус, який звужується до 7 мм по краях, тому він легко поміститься в будь-яку сумку, і ви зможете насолоджуватися продуктивною роботою або розвагами, де б ви не були.
Розширене зображення майже без рамок
Порти USB-C з обох боків ZenScreen MB16QHG дають змогу розмістити монітор впритул до будь-якої сторони ноутбука, щоб отримати розширений екран з майже непомітним переходом між екранами.
Інтерфейси
ZenScreen MB16QHG пропонує декілька варіантів підключення, зокрема два порти USB-C* — по одному з кожного боку монітора, — і кожен з них призначений для передачі відеосигналу та живлення. Додаткові можливості для підключення надає вхід HDMI, а аудіороз'єм 3,5 мм дозволяє під’єднати до монітора дротову гарнітуру.
*Сумісний лише з пристроями, що підтримують режим DP Alt
ASUS Eye Care
Технологія ASUS Ultra-Low Blue Light зменшує рівень потенційно шкідливого синього світла і пропонує додаткові функції, корисні для тих, хто проводить довгі години перед дисплеєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | VESA DisplayHDR 400 |
| Входи | USB-C x 2 (DP Alt Mode); Роз’єм для навушників; HDMI(v2.0) x 1 |
| Габарити (ШхВхТ) | 359.7 x 247.1 x 7.0 |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Діагональ екрану | 16 " дюйм |
| Контрастність (динамічна) | 1000000:1 |
| Контрастність (статична) | 1200:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:10 |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1600 |
| Розмір пікселя | 0.135 мм |
| Технології | Trace Free Technology; Low Blue Light; QuickFit; ASUS GamePlus; HDCP ; SPLENDID Technology; DisplayWidget Center |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м2 |
| Додатково | 1/4" Tripod Socket |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Кабель HDMI; Гарантійний талон; Блок живлення; Кабель USB-C; Чохол ZenScreen; короткий посібник |
| Призначення | для дому та офісу |
| Тип пристрою | монітор |
- Ціна: 33 488 ₴





