
Монітор портативний Asus 15.6" ZenScreen MB16ACV USB-C, IPS, Case
11 654 ₴
- В наявності
- Код: E90LM0381-B01370
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Features:
Підтримка USB Type-A і Type-C.
ZenScreen MB16ACV потребує лише одного USB-з’єднання для передачі живлення та відео з вашого пристрою. Цей монітор має інноваційну гібридну технологію сигналу з підтримкою з’єднань USB Type-C™ (USB-C™) і використовує встановлений драйвер для підтримки порту Type-A для повної сумісності. Двостороння конструкція USB-C дозволяє швидко та легко підключатися до будь-якого пристрою.
Автоматична орієнтація екрана
За допомогою програмного забезпечення DisplayWidget монітор ZenScreen MB16ACV може автоматично розпізнавати свою поточну орієнтацію та відповідно перемикатися між альбомним і портретним режимами. Альбомний режим чудово підходить для представлення та відображення електронних таблиць Excel, тоді як портретний режим чудово підходить для такого вмісту, як документи, книги або мобільні версії веб-сайтів.
Тонкий, стильний і дуже зручний дизайн
ZenScreen MB16ACV ідеально підходить для використання в якості другого монітора для двоекранних презентацій, а його універсальність значно підвищить вашу ефективність на ходу. Він неймовірно легкий - важить всього 0,83 кг, а також має надтонкий профіль 10,5 мм, тому поміщається в будь-якій дорожній сумці.
Широкий кут огляду
ZenScreen MB16ACV оснащений панеллю Full HD, яка забезпечує приголомшливий дозвіл зображення 1920 x 1080 і виняткову точність кольорів. Він використовує технологію IPS, щоб надати вам більше гнучкості при розширенні екрана, забезпечуючи блискучі кольори та контраст, навіть при перегляді під екстремальними кутами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Габарити (ШхВхТ) | 357.9 x 224.8 x 10.5 |
| Діагональ екрану | 15.6 " дюйм |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Контрастність (статична) | 800:1 |
| Кут нахилу | +15° ~ +35° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Область перегляду (HxV) | 344.16 x 193.59 |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Рекомендуємо придбати | 2E-W1706; 00095820; 2E-SK100WST; 2E-SK150GR; 2EW-1925 |
| Розмір пікселя | 0.179 мм |
| Технології | GamePlus; Trace Free Technology; Low Blue Light; QuickFit; TUV Low Blue Light; Display Widget; HDCP ; SPLENDID Technology; Компенсація мерехтіння; Flicker-Free |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Додатково | Гніздо для штатива 1/4"; Антибактеріальна обробка |
| Комплектація | Гарантійний талон; Інструкція; Кабель USB-C; Чохол ZenScreen |
| Тип пристрою | монітор |
- Ціна: 11 654 ₴









