
Монітор DELL 27" U2724D HDMI, DP, USB, Audio, IPS, 2560x1440, 120Hz, sRGB 100%, Pivot
62 018 ₴
- Немає в наявності
- Код: E210-BKVB
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Особливості:
Неперевершений візуальний комфорт
Датчик освітленості: Вбудований датчик навколишнього освітлення інтелектуально оптимізує яскравість і колірну температуру залежно від навколишнього середовища.
Покращена функція ComfortView Plus: Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до <35%, забезпечуючи комфорт протягом усього дня без шкоди для точності передачі кольору.
Більш плавний візуальний досвід: Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавну прокрутку і більш плавний рух, ніж у моніторів з частотою 60 Гц.
Працюйте яскраво
Чудова якість зображення: Цей монітор із панеллю IPS Black має глибший чорний колір і вищу точність передачі сірого, забезпечуючи виняткову контрастність (2000:1) у широкому діапазоні кутів огляду.
Яскраві, реалістичні кольори: насолоджуйтеся 1,07 мільярда кольорів і широким колірним охопленням за галузевими стандартами, включаючи 98% DCI-P3, 98% Display P3, 100% sRGB і 100% BT.709. Отримайте точність калібрування кольору Delta E < 2 (в середньому) (sRGB, BT.709, Display P3, DCI-P3).
Створено для комфорту
Відповідає вашому стилю роботи: Нахиляйте, повертайте, обертайте та регулюйте висоту монітора так, як вам зручно.
Зосередьтеся на роботі: Наш екран InfinityEdge забезпечує практично безмежний простір для роботи.
Працюйте красиво: Преміальне платиново-сріблясте покриття покращує будь-яке робоче місце.

Керування кольором Dell
Настроювані кольори: Легко калібруйте кольори монітора за допомогою нового програмного забезпечення Dell Color Management із сертифікатом Calman Verified.
Налаштовано для вас: Динамічно створюйте, зберігайте та керуйте профілями ICC на своєму комп'ютері за допомогою інформаційної панелі програмного забезпечення.
Широка сумісність: Програмне забезпечення Dell Color Management сумісне з різними операційними системами, зокрема Windows і macOS.
Dell Display Manager
Покращена багатозадачність: Впорядковуйте екран за допомогою функції Easy Arrange та зберігайте профілі за допомогою функції Easy Arrange Memory.
Плавне розгортання: Керуйте своїм парком моніторів за допомогою автоматичних, комплексних і сумісних із кількома інструментами функцій.
Зручне налаштування: Швидкий доступ до улюблених функцій і можливостей за допомогою запуску меню та гарячих клавіш.
Екологічне мислення сьогодні та завтра
Екологічні стандарти: Цей монітор на 85% складається з пластику, придатного для вторинної переробки, і на 90% - з переробленого алюмінію. Він відповідає найсучаснішим екологічним стандартам, таким як EnergyStar і TCO Certified Edge, а також має сертифікат EPEAT Gold.
Екологічне пакування: Монітори Dell постачаються в коробках, виготовлених зі 100% відновлюваних матеріалів, які також на 100% придатні для вторинної переробки.
Енергозбереження: Заощаджуйте енергію за допомогою функції PowerNap, яка зменшує яскравість або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується.
Удосконалена екологічність: Dell Technologies прагне зменшити вплив на довкілля протягом усього життєвого циклу свого продукту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 23.9 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 100% sRGB | Да |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star; RoHS; EPEAT; BFR / PVC; TCO/TCO Certified Edge; TCO Certified |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Входи | Display Port; Аудіовихід (line-out); 1x USB Type C; HDMI (HDCP 1.4); 1 x USB Type-C downstream; 3 x USB Type-A downstream |
| Глибина кольору | 1.07 млрд. кольорів |
| Діагональ екрану | 27 " дюйм |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 100 % |
| Контрастність (статична) | 2000:1 |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Область перегляду (HxV) | 596.74x335.66 |
| Поворотний екран | Да |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Регулювання за висотою | 150 |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Технології | PiP/PbP; LED edgelight system |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Комплектація | Кабель живлення; Посібник по швидкому налаштуванню; Звіт по заводській калібровці; Інформація з безпеки, екології та нормативна; Кабель DisplayPort; монітор; підставка; Кабель USB Type-C – USB Type-A |
| Призначення | для дому та офісу |
| Тип пристрою | монітор |
- Ціна: 62 018 ₴









