
Монітор LG 27" 27US500-W 2xHDMI, DP, Audio, IPS, 3840x2160, DCI-P3 90%, HDR10, білий
12 875 ₴
- Немає в наявності
- Код: E27US500-W
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Побачте дивовижні кольори
Технологія HDR застосовується до різноманітного контенту. Наш монітор сумісний із галузевим стандартом HDR10 (розширений динамічний діапазон), що базується на кольоровій гамі DCI-P3 90%, підтримуючи певні рівні кольору та яскравості, які дозволяють глядачам насолоджуватися глибокими кольорами вашого контенту.
Чіткість із 8,29 мільйонами пікселів
Насолоджуйтеся яскравими та точними кольорами завдяки UHD 4K
Простота та зручність
Дизайн з тонкими рамками з трьох сторін та тонкою плоскою формою підставки ідеально підійде для вашого офісу чи дому, займаючи мінімум місця. Забезпечте собі комфортну роботу завдяки зручному регулюванню нахилу монітора.
Перемикайтеся швидко
Застосунок LG Switch допомагає оптимізувати монітор під ваші потреби. Ви можете легко розділити весь дисплей на 6 частин, змінити дизайн теми або навіть запустити платформу відеодзвінків за допомогою відповідної гарячої клавіші.
Що в коробці?
1. Корпус підставки 2. Основа підставки 3. Гвинти 4. Адаптер живлення 5. Кабель HDMI 6. Короткий посібник, реєстраційна картка, гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 2 шт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Входи | Вихід на навушники; 2x HDMI; 1 x DisplayPort |
| Габарити (ШхВхТ) | 613,5 x 454,7 x 214,9 |
| Глибина кольору | 1.07 млрд. кольорів |
| Діагональ екрану | 27 " дюйм |
| Колірний обхват | 86 % |
| Контрастність (статична) | 1000:1; 700:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Технології | Smart Energy saving; Black Stabilizer; Reader Mode; Super Resolution +; HDR (High Dynamic Range); HDR 10; HDR; захист від мерехтіння; Слабкість до кольорів |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2; 240 кд/м2 |
| Призначення | для дому та офісу |
| Тип пристрою | монітор |
- Ціна: 12 875 ₴










