
Монітор 2E 31.5" L3224B 2xHDMI, DP, MM, VA, 3840x2160
8 714 ₴
- В наявності
- Код: E2E-L3224B-01.UA
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравість 250 кд/м², контрастність 3000:1, кількість кольорів – 16,7 млн. Зі швидкістю оновлення зображення 60 Гц і часом відгуку 4 мс відтворення відео та ігор буде рівномірним із багатою динамікою. Кути огляду 178°/178°, а нахилу екрана – 15°/5°.
Інтерфейси: два HDMI і два DP. Є мультимедійні колонки, рознім для навушників і можливість настінного встановлення (кріплення VESA 75 × 75).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 6.02 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Входи | Display Port; 2x HDMI; Роз’єм для навушників |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Діагональ екрану | 31.5 " дюйм |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Кут нахилу | від -5 до +15° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Колір | Чорний |
| Призначення | для дому та офісу |
| Тип пристрою | монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 714 ₴










