
Монітор DELL 27" P2725H D-Sub, HDMI, DP, USB3.2, IPS, 100Hz, sRGB 99%, Pivot
43 018 ₴
- Немає в наявності
- Код: E210-BMGC
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Монітор DELL 27" P2725H має IPS-матрицю, яка забезпечує високу якість передачі кольорів та широкі кути огляду. Його роздільна здатність - Full HD (1920x1080), а частота оновлення становить 100 Гц, забезпечуючи плавне відтворення відео. Покриття sRGB на рівні 99% гарантує точне і насичене відтворення кольорів, що особливо важливо для графічного дизайну. Монітор має різноманітні порти підключення, такі як D-Sub, HDMI, DP та USB3.2, що забезпечує зручність використання з різними пристроями. Функція Pivot дозволяє повертати екран для комфортного перегляду документів у портретному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 15.8 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 4.03 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star; EPEAT Gold; RoHS; TCO/TCO Certified Edge; BFR-free; Arsenic-Free glass and Mercury-Free for the panel only; EPEAT Climate+; TCO Certified Displays |
| LED підсвічування | Да |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Входи | VGA; 1x HDMITM (1.4); 1x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream; 1x DP 1.2 (HDCP 1.4); 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream; 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only) |
| Габарити (ШхВхТ) | 610,68 x 384,56-534,56 x 192,28 |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Діагональ екрану | 27 " дюйм |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 99 % |
| Контрастність (статична) | 1500:1 |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Область перегляду (HxV) | 597,89 x 336,31 |
| Поворотний екран | Да |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Регулювання за висотою | 0-150 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розмір пікселя | 0.3114 мм |
| Технології | Flicker free; TÜV Eye Comfort |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Додатково | Security lock slot; Клас енергоефективності D |
| Комплектація | Монітор із підставкою; Кабель DP-DP; Адаптер живлення; Інструкція; 1x USB 3.2 Gen1 Type A-to-B upstream cable (1.8m) |
| Призначення | для дому та офісу |
| Тип пристрою | монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 018 ₴




