
Монітор DELL 34" U3425WE HDMI, DP, USB-C, Thunderbolt, MM, RJ-45, IPS Black, 3440x1440, 21:9, 120Hz, DCI-P3 98%, CURVED, HAS
51 449 ₴
- В наявності
- Код: E210-BMDW
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DELL 34" U3425WE монітор - це високоефективне рішення для роботи та розваг, з екраном 34" і роздільною здатністю 3440x1440. Широкий набір роз'ємів, таких як HDMI, DP, USB-C та Thunderbolt, забезпечує зручність підключення до різних пристроїв. IPS-панель гарантує чітке зображення та високу точність кольорів, а кривизна екрану додає комфортного перегляду. З можливістю досягнення частоти оновлення до 120 Гц та підтримкою DCI-P3 на рівні 98%, цей монітор ідеально підходить як для професійних завдань, так і для ігор та розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TCO; Energy Star; RoHS; EPEAT; BFR / PVC; Arsenic-Free glass and Mercury-Free for the panel only |
| LED підсвічування | Да |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Вигнутий екран | Да |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Глибина кольору | 1.07 млрд. кольорів |
| Діагональ екрану | 34.14 " дюйм |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 98 % |
| Контрастність (статична) | 2000:1 |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Область перегляду (HxV) | 799.8 x 334.8 |
| Поворотний екран | Да |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Регулювання за висотою | 150 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Розмір пікселя | 0.2325 мм |
| Технології | Daisy Chain; KVM; PiP/PbP; Ambient Light Sensor |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Додатково | Security lock slot; Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Комплектація | Кабель живлення; Кабель HDMI; Кабель DisplayPort; монітор; Кабель Thunderbolt; Інструкція; підставка; Кабель USB Type-A to USB Type-C Gen 2 |
| Тип пристрою | монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 449 ₴






