
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQML1A 2xHDMI, DP, 2xUSB, MM, IPS, 2560x1440, 260Hz, 1ms, DCI-P3 90%, AdaptiveSync, Pivot, HDR400
736 816 ₴
- Немає в наявності
- Код: E90LM05Z0-B07370
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
The Asus 27" TUF Gaming VG27AQML1A monitor is a gaming option with a resolution of 2560x1440, utilizing an IPS panel for high-quality color and a wide viewing angle. It provides a refresh rate of 260Hz and a response time of 1ms for smooth gaming dynamics. Support for technologies such as AdaptiveSync ensures smooth graphics reproduction, while HDR400 adds dynamism and contrast. The monitor has a DCI-P3 support level of 90%, Pivot function, and various ports including HDMI, DP, and USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TÜV Flicker-free; TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Входи | PC Audio In; USB Hub; Вихід на навушники; DisplayPort 1.4; 2x HDMI |
| Габарити (ШхВхТ) | 614.9 x 533.9 x 213.8 |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Діагональ екрану | 27 " дюйм |
| Колірний обхват | 130 % |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Область перегляду (HxV) | 596.74 x 335.66 |
| Поворотний екран | Да |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розмір пікселя | 0.233 мм |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 260 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Додатково | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Кабель HDMI; Гарантійний талон; Кабель DisplayPort; Шнур живлення; USB кабель; Інструкція |
| Призначення | Для ігор |
| Тип пристрою | монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 816 ₴






