
Цифр. фотокамера дзеркальна Canon EOS 250D kit 18-55 DC III Black
37 799 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: E3454C009
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незважаючи на компактні розміри, камеру EOS 250D оснащено сенсором 24,1 МП та процесором обробки зображень DIGIC 8, що дозволяє досягати неймовірних результатів навіть якщо знімати під час руху. Оптичний видошукач забезпечує чітке та деталізоване відображення об’єкта у реальному часі. Оскільки камера EOS 250D — найлегша дзеркальна камера з рухомим екраном, з її допомогою ви зможете робити неймовірні знімки з таких позицій, в яких інші камери будуть безсилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Витримка | 30 - 1/4000 |
| Кількість мегапікселів | 24 Мп |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип фотоапарату | Дзеркальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 449 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерійна зйомка | 5 кадр/с |
| Cюжетні програми | є |
| USB-порт | Да |
| microHDMI | Да |
| Автобрекетинг | Да |
| Автопортрет | Да |
| Аудіовихід | Да |
| Баланс білого | 6 попередніх установок |
| Видошукач | дзеркальний (пентадзеркало) |
| Габарити (ШхВхТ) | 122 x 93 x 70 мм |
| Діагональ дисплея | 3 " |
| Знімків на заряді | 1070 шт. |
| К-сть точок фокусування | 9 |
| Компенсація експозиції | від -5 до +5 EV |
| Комунікації | GPS-модуль; Wi-Fi; Bluetooth; Вхід для мікрофона; Управління через смартфон |
| Кроп видошукача | 0.87 x |
| Кріплення об'єктива | EF; EF-S |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальний розмір фотографії | 6000x4000 |
| Матеріал корпуса | магнієвий сплав |
| Оптика | змінна |
| Оптичне збільшення | 3 x |
| Охоплення кадру | 95 % |
| Поворотний дисплей | Да |
| Підключення зовнішнього спалаху | Да |
| Розмір матриці | APS-C |
| Розподільна здатність дисплея | 1040 тис. пікс |
| Ручне фокусування | Да |
| Світлосила | f/3.5 - f/5.6 |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 25600 |
| Сенсорний екран | Да |
| Тип процесора | Digic 8 |
| Тип фокусування | ручна; авто |
| Тип фотокамери | дзеркальна |
| Типи карт пам'яті | SD; SDHC; SDXC; UHS-I |
| Фокусна відстань | 18 мм — 55 мм |
| Формат файлів | RAW; JPEG |
| Формати запису файлів | MPEG-4; H.264 |
| Частота кадрів | 25 кадр/с |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | об'єктив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 799 ₴








