
Проєктор Acer X1528Ki FHD, 5200 lm, 1.5-1.66, WiFi
32 482 ₴
- В наявності
- Код: EMR.JW011.001
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Роздільна здатність FHD
100-дюймове зображення чистої краси в роздільній здатності 1080p Full HD виглядає настільки реальним, що ви можете присягнутися, що дивіться у вікно.
Acer BlueLightShield
Захистіть свої очі від непотрібної напруги за допомогою технології Acer BlueLightShield.
Acer LumiSens
Acer LumiSense регулює яскравість зображення та насиченість кольору в залежності від контенту, що переглядається.
Acer ColorBoost3D
Відтворюйте реалістичні кольори та неймовірно яскраві зображення за допомогою технології Acer ColorBoost3D.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь стабільними природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка керує динамічними рівнями RGB для запобігання вицвітання.
Цілодобова робота
Цей проєктор підходить для безперервного використання день у день – він ідеально підходить для публічних показів і виставок.
Безпровідна проекція
Уникайте плутанини проводів за допомогою простих варіантів бездротової проекції та конструкції бездротового адаптера.
Автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень
Пошук правильного ракурсу для презентації спрощується завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень, яка усуває вертикальні спотворення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Тип матриці | DLP |
| Колір | Білий |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 245 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | Ламповий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру; офісний; для шкіл і ВУЗів |
| Контрастність | 10000 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.1 |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 12000 рік |
| Роз'єми | HDMI; stereo mini-jack; USB type-A; RS232 |
| Споживана потужність | 290 Вт Вт |
| Формати зображення | 4:3; 16:9 |
| Яскравість екрану | 4500 лм |
| Комплектація | проєктор; пульт ДК з батарейками; кабель живлення; кришка об'єктива; керівництво по швидкому запуску; Бездротовий модуль UWA5 |
- Ціна: 32 482 ₴






