
Проєктор домашнього кінотеатру Acer H6555BDKi FHD, 4800 lm, 1.125-1.46, WiFi
37 149 ₴
- В наявності
- Код: EMR.JVQ11.004
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Acer BlueLightShield
Завдяки технології Acer BlueLightShield знижується навантаження на зір.
Acer LumiSense
Технологія Acer LumiSense налаштовує яскравість і насиченість залежно від проектованого контенту.
Acer ColorBoost3D
Технологія Acer ColorBoost3D забезпечує точну передачу кольору і яскраве реалістичне зображення.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь реалістичною та природною кольоропередачею завдяки технології ColorSafe II, яка динамічно керує RGB-каналами, запобігаючи вицвітанню.
Автоматична корекція трапецієподібних спотворень по вертикалі
З легкістю змінюйте кут перегляду завдяки автоматичній корекції вертикального трапецієподібного спотворення при проектуванні.
Екологічна технологія Acer EcoProjection
Технологія Acer EcoProjection знижує енергоспоживання на 70% і збільшує термін служби лампи до 20 000 годин.
Підтримка HDMI 3D
Повністю пориньте у світ 3D. Завдяки підтримці HDMI 3D картинка ніби сходить з екрана, переносячи вас в іншу реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Тип матриці | DLP |
| Колір | Білий |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | Ламповий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 91 x 322 x 225 |
| Клас пристрою | офісний; для шкіл і ВУЗів |
| Контрастність | 10000 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.3 |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Ресурс лампи | 4000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 20000 рік |
| Роз'єми | HDMI; stereo mini-jack; RS232; USB type-A (5В, 1.5А); WiFi |
| Споживана потужність | 309 Вт Вт |
| Яскравість екрану | 4500 лм |
| Комплектація | проєктор; кабель живлення; кришка об'єктива; керівництво по швидкому запуску; кабель HDMI; сумка для транспортування; пульт ДК; Бездротовий модуль UWA5 |
- Ціна: 37 149 ₴






