
Проєктор домашнього кінотеатру Acer H6805BDA UHD, 4000 lm, 1.5-1.66, Aptoide
221 456 ₴
- Немає в наявності
- Код: EMR.JTB11.00S
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Розумний проектор
З інтелектуальним проектором насолоджуйтесь улюбленими медіаданими з безлічі потокових та аудіоплатформ, таких як YouTube, Netflix та інших.
Роздільна здатність 1080p при частоті оновлення
Вловіть кожну деталь динамічних спортивних змагань, фільмів та ігор з чіткістю FHD 1080p і вражаючою частотою кадрів для неймовірно плавного зображення.
Футбольний режим
Зберіть друзів і розділіть славу улюбленого виду спорту на величезному екрані. Режим" Футбол" підсилює кольори, щоб чітко показати всі дії.
Яскравість 4000 люмен
Дивіться кристально чисті, яскраві зображення на відстані при денному світлі або середніх і великих приміщеннях з яскравістю до 4000 Люмен.
Бездротова проекція
Позбутися плутанини проводів за допомогою простих варіантів бездротової проекції та конструкції бездротового адаптера.
Низька затримка введення
Насолоджуйтесь чуйним керуванням, незалежно від того, чи граєте ви в гонки, спортивні або екшн-ігри, з надмалою затримкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип матриці | DLP |
| Колір | Білий |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 245 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | Ламповий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 313 x 240 x 114 |
| Клас пристрою | для презентацій |
| Контрастність | 10000 :1 |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.1 |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Роз'єми | VGA; stereo mini-jack; RS232; SPDIF; USB Type A (5V/1.5A); HDMI x2 |
| Споживана потужність | 310 Вт Вт |
| Комплектація | проєктор; кабель живлення; керівництво по швидкому запуску; кабель HDMI; сумка для транспортування; Wi-Fi адаптер UWA5; пульт ДК |
- Ціна: 221 456 ₴





