
Проєктор Acer Vero XL2330W WXGA, 5000 lm, LASER, 1.54-1.72
35 023 ₴
- В наявності
- Код: EMR.JWR11.001
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Ековідповідальна проєкція з використанням перероблених матеріалів
Зробіть крок до більш ековідповідального майбутнього завдяки нашим проєкторам, виготовленим із перероблених матеріалів, які забезпечують дивовижну проєкцію із меншим впливом на навколишнє середовище.
Висока ефективність, низькі витрати
Наші енергоефективні проєктори Vero розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальний термін служби лампи до необхідності заміни – це дозволяє заощадити витрати на технічне обслуговування та зменшити рахунок за електроенергію шляхом зменшення сукупних витрат протягом усього терміну служби вашого пристрою.
Безперервна проєкція 24/7
Проєктори Vero є не лише більш ековідповідальним вибором для проєкції контенту, а й можуть використовуватися постійно з дня у день без перерви.
Удосконалена технологія проєктування
Наші проєктори Vero обладнано найновішим поколінням лазерної та світлодіодної технології для забезпечення незрівнянної ефективності незалежно від навколишнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Тип матриці | DLP |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | лазерний |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 286 x 116 x 216 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру; для презентацій; універсальний; офісний; для шкіл і ВУЗів |
| Контрастність | 50000 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.1 |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 800 (WXGA) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 30000 рік |
| Роз'єми | HDMI; stereo mini-jack; RS232; USB Type A (5V/1.5A) |
| Споживана потужність | 210 Вт Вт |
| Тип лампи | Laser |
| Яскравість екрану | 5000 лм |
| Комплектація | проєктор; кабель живлення; кришка об'єктива; керівництво по швидкому запуску; кабель HDMI; пульт ДК; блок живлення |
- Ціна: 35 023 ₴






