
Проєктор Acer Vero PL3510ATV FHD, 5000 lm, LASER, 1.15-1.5, Android TV
65 189 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: EMR.JWT11.001
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Екологічно чиста проєкція з використанням матеріалів PCR
Зробіть наступний крок до більш сталого майбутнього з нашими проєкторами, створеними з матеріалів PCR, які забезпечують вражаючу проєкцію та водночас знижують вплив на навколишнє середовище.
Висока ефективність, низька сукупна вартість володіння
Наші енергоефективні проєктори Vero розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальний термін служби ламп до їхньої заміни, що дає змогу заощадити на обслуговуванні та скоротити витрати на електроенергію, а також знизити загальну вартість володіння протягом усього терміну служби пристрою.
Проєкція в режимі нон-стоп 24/7
Проєктори Vero не тільки забезпечують більш екологічний вибір проєктора, а й здатні працювати день за днем, не пропускаючи жодного удару.
Передові проєкційні технології
Наші проєктори Vero оснащені лазерними та світлодіодними технологіями останнього покоління, що забезпечує неперевершену продуктивність незалежно від умов експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Тип матриці | DLP |
| Колір | Білий |
| Лампа | |
| Тип лампи | Laser-LED |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | лазерний |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 119 x 304 x 226 |
| Зрушення оптичної осі | Да |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру; для презентацій; універсальний; офісний; для шкіл і ВУЗів |
| Контрастність | 50000 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.3 |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2); короткофокусний (0.8 - 1.3) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 30000 рік |
| Роз'єми | HDMI; stereo mini-jack; RS232; SPDIF; HDMI (ARC); USB Type A (5V/1.5A) |
| Споживана потужність | 250 Вт Вт |
| Формати зображення | 4:3; 16:9 |
| Яскравість екрану | 5000 лм |
| Комплектація | проєктор; кабель живлення; кришка об'єктива; керівництво по швидкому запуску; кабель HDMI; пульт ДК; AndroidTV V11 |
- Ціна: 65 189 ₴





