
Проєктор домашнього кінотеатру Acer H6546Ki FHD, 5200 lm, 1.48-1.62, WiFi
34 881 ₴
- В наявності
- Код: EMR.JW011.002
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Яскравість 5,200 люмен
Дивіться кришталево чисті, яскраві зображення на відстані в лекційних залах, аудиторіях та інших великих приміщеннях з яскравістю до 5 200 люмен.
Acer BlueLightShield - захисний екран
Захистіть свої очі від зайвого навантаження за допомогою технології Acer BlueLightShield.
Acer LumiSense
Acer LumiSense регулює яскравість і насиченість кольорів зображення залежно від контенту, який ви переглядаєте.
Acer ColorBoost3D
Відтворюйте реалістичні кольори та яскраві зображення за допомогою технології Acer ColorBoost3D.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтеся стабільними, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання вицвітанню кольорів.
Автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень
Знайти правильний ракурс для презентації простіше завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень, яка виправляє вертикальні спотворення.
Робота в режимі 24/7
Цей проєктор можна використовувати безперервно день у день - ідеально підходить для публічних демонстрацій і виставок.
Бездротове проєктування
Звільніться від безлічі дротів завдяки зручним функціям бездротового проєціювання та дизайну бездротового ключа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Тип матриці | DLP |
| Колір | Білий |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 245 Вт |
| Тип лампи | UHP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | Ламповий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 91 x 322 x 225 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру; для презентацій; універсальний; офісний; для шкіл і ВУЗів |
| Контрастність | 10000 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.1 |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 12000 рік |
| Роз'єми | HDMI; stereo mini-jack; USB type-A; RS232; WiFi |
| Споживана потужність | 290 Вт Вт |
| Яскравість екрану | 5200 лм |
| Комплектація | проєктор; кабель живлення; кришка об'єктива; керівництво по швидкому запуску; кабель HDMI; сумка для транспортування; пульт ДК; Бездротовий модуль UWA5 |
- Ціна: 34 881 ₴









