
Проєктор домашнього кінотеатру Acer H5386BDi HD, 5000 lm, 1.54-1.72, WiFi
177 716 ₴
- Немає в наявності
- Код: EMR.JSE11.001
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Яскравість 5 000 люменів
Насолоджуйтесь максимально чітким та барвистим зображенням навіть із великої відстані (в аудиторіях, лекційних залах чи інших просторих приміщеннях) завдяки яскравості 5 000 люменів.
Acer BlueLightShield™
Захистіть свій зір від зайвого навантаження, застосовуючи технологію Acer BlueLightShield™.
Роздільна здатність HD
Цей проєктор пропонує першокласну якість зображення з роздільною здатністю 720p HD.100-дюймове бездоганне зображення з роздільною здатністю 720p HD виглядає реалістичним та живим.
Acer LumiSense™
Acer LumiSense™ налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів залежно від контенту, який ви переглядаєте.
Acer ColorBoost3D™
Відтворюйте реалістичні кольори та блискуче яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D™.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтеся чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання послабленню кольорів.
Бездротова проєкція
Позбудьтеся купи дротів завдяки можливостям легкої бездротової проєкції та дизайну із бездротовим апаратним ключем.
Автоматична вертикальна корекція спотворення
Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній корекції трапецієвидного спотворення, що коректує спотворення по вертикалі.
До 15 000 годин експлуатації
Використовуйте цей проєктор так часто і довго, як потрібно, – завдяки строку служби лампи протягом 15 000 годин вам не потрібно буде заміняти її найближчим часом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Тип матриці | DLP |
| Колір | Білий |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Тип лампи | UHP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | Ламповий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру; офісний; для шкіл і ВУЗів |
| Контрастність | 20000 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.1 |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 720 (HD) |
| Ресурс лампи | 6000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 15000 рік |
| Роз'єми | D-sub (VGA); HDMI; stereo mini-jack; USB type-A; RS232 |
| Споживана потужність | 265 Вт Вт |
| Яскравість екрану | 5000 лм |
| Комплектація | проєктор; кабель живлення; кришка об'єктива; керівництво по швидкому запуску; кабель HDMI; сумка для транспортування; пульт ДК; Бездротовий модуль UWA5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 177 716 ₴





