
Крісло 2E GAMING HEBI, ПУ шкіра, Foldable Armrests, чорно-зелений
6 103 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-GC-HEB-BK
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Особливості:
Перевага в простоті
Компактний ергономічний дизайн. Яскраві зелені вставки додають свіжості атмосфері та підкреслюють унікальний характер власника. Усе враховано, але нічого зайвого. Крісло гарно пасуватиме до атмосфери підліткової кімнати, сприятиме як ігровим звитягам, так і успіхам в навчанні.

Легкість і міць
Основа крісла – посилена пластикова хрестовина, що витримує вагу користувача до 100 кг навіть за активного емоційного користування. Крісло є доволі легким, що дає змогу підліткам оперувати ним без зайвих зусиль.
Крісло, що дихає
Зовнішній шар крісла виготовлено зі штучної шкіри й оснащено спеціальними перфорованими вставками в зонах спини та сидіння, аби відводити зайве тепло й робити використання максимально комфортним.
Захист зсередини
Наповнювач із піни високої щільності оптимально підлаштовується під користувача, запам’ятовує особливості тіла та разом із м’якими підлокітниками знижує втому попереку й рук під час довгих ігрових сесій або виконання домашнього завдання.
Поводься розкуто
Обертання сидіння, зручне гойдання, надійне регулювання та фіксація висоти – результат роботи газліфту 4-го класу та «метеликового» механізму. Усі зміни налаштувань виконуються надзвичайно простими маніпуляціями швидко і плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній каркас | метал; фанера |
| Газліфт | 4 клас |
| Діаметр колеса | 60 мм |
| Колеса | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальний зріст | 175 см |
| Матеріал рами | Пластик |
| Механізм | метелик |
| Наповнювач | піна високої щільності |
| Оббивка | еко-шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання | положення підлокітників |
| Розміри коробки | 82x32x65 |
| Тип | ігрове крісло |
| Вага | 14.5 кг г |
| Комплектація | інструкція по збірці; матеріали для монтажу; спинка; сидіння; механізм гойдання; газліфт; захисний кожух газліфту; основа; ролики; підлокітники; монтажний комплект |
| Особливості | ергономічна форма; обертання на 360°; посилена основа |
- Ціна: 6 103 ₴










