
Крісло 2E GAMING HEBI, ПУ шкіра, Foldable Armrests, чорно-білий
6 103 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-GC-HEB-BKWT
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Особливості:
Перевага в простоті
Завжди модне поєднання чорного та білого кольорів. Такому кріслу легко знайти місце в будь-якому інтер’єрі та в будь-якій кімнаті, враховуючи його компактні розміри. Грати та навчатися завжди приємніше із таким зручним напарником, як 2E Gaming HEBI.

Легкість і міць
Основа крісла – посилена пластикова хрестовина, що витримує вагу користувача до 100 кг навіть за активного емоційного користування. Крісло є доволі легким, що дає змогу підліткам оперувати ним без зайвих зусиль.
Крісло, що дихає
Зовнішній шар крісла виготовлено зі штучної шкіри й оснащено спеціальними перфорованими вставками в зонах спини та сидіння, аби відводити зайве тепло й робити використання максимально комфортним.
Захист зсередини
Наповнювач із піни високої щільності оптимально підлаштовується під користувача, запам’ятовує особливості тіла та разом із м’якими підлокітниками знижує втому попереку й рук під час довгих ігрових сесій або виконання домашнього завдання.
Поводься розкуто
Обертання сидіння, зручне гойдання, надійне регулювання та фіксація висоти – результат роботи газліфту 4-го класу та «метеликового» механізму. Усі зміни налаштувань виконуються надзвичайно простими маніпуляціями швидко і плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Чорно-білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній каркас | метал; фанера |
| Газліфт | 4 клас |
| Діаметр колеса | 60 мм |
| Колеса | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальний зріст | 175 см |
| Матеріал рами | Пластик |
| Механізм | метелик |
| Наповнювач | щільна піна зберігає форму |
| Оббивка | еко-шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання | положення підлокітників |
| Розміри коробки | 82x32x65 |
| Тип | ігрове крісло |
| Вага | 14.5 кг г |
| Комплектація | інструкція по збірці; матеріали для монтажу; спинка; сидіння; механізм гойдання; газліфт; захисний кожух газліфту; основа; ролики; підлокітники; монтажний комплект |
| Особливості | ергономічна форма; обертання на 360°; посилена основа |
- Ціна: 6 103 ₴










