
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-11700K, 32Gb, F1TB+2TB, NVD3080-10, Z590, GT301, 850W, FreeDos
1 251 541 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-11618
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | 2 Tb |
| SSD накопичувач | 1 Tb |
| Материнська плата | Intel Z590 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3080 |
| Обсяг ОЗУ | 32 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 10 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Порти на задній панелі (відеокарта) | 3 x Display Port; 3 x HDMI |
| Порти на задній панелі (материнська плата) | 1 x PS/2; 1 x LAN (RJ45); 2 x USB 2.0; USB 3.2 gen1: 5 шт; USB 3.2 gen2: 1 шт; USB C 3.2 gen2: 1 шт |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Додатково | Бічна панель: загартоване скло |
| Корпус | GT301 |
| Охолодження | 2E-AC120D6-ARGB |
| Потужність | 850 Вт Вт |
| Процесор | Intel Core i7-11700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 541 ₴





