
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD8603U, 400W, Win11P
84 583 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-12263
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD накопичувач | 512 Gb |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Немає |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | Немає |
| Материнська плата | Intel H610 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 PRO |
| Порти | 1 x PS/2 Mouse/Keyboard Port; 1 x D-Sub Port; 1 x HDMI Port; 4 x USB 3.0; 2 x USB 2.0; 1 x RJ-45; HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Підключення до мережі (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Integrated |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| гарантія | 36 місяців |
| Комплектація | документація; кабель живлення |
| Охолодження | BOX |
| Потужність | 400 Вт Вт |
| Процесор | Intel Core i3-12100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 583 ₴


