
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i9-14900KF, 64Gb, F2TB, NVD4060TI-8, Z790, Z10, 750W, Win11P
776 028 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-12559
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.442 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD накопичувач | 2 ТБ |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Немає |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | Немає |
| Материнська плата | Intel Z790 (M.2, DDR5) |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 Ti |
| Обсяг ОЗУ | 64 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 8 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 PRO |
| Порти на задній панелі (відеокарта) | 1 x HDMI; 3 x Display Port |
| Порти на передній панелі | 1 x Headphones; 1 x Microphone; 2 x USB 3.0; 1 x USB Type-C |
| Підключення до мережі (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Тактова частота | 5600 MHz |
| Тип | Mid Tower |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| гарантія | 36 місяців |
| Комплектація | документація; кабель живлення |
| Корпус | Zalman Z10 |
| Охолодження | ALPHA2DSA36BLACK |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Процесор | Intel Core i9-14900KF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776 028 ₴

