
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G2057W, 650W, Win11PE
304 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-12669
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 1 Tb |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Немає |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | Немає |
| Материнська плата | AMD B650 (M.2) |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Обсяг ОЗУ | 32 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 PRO UA x64 |
| Порти на задній панелі (відеокарта) | 1 x HDMI |
| Порти на задній панелі (материнська плата) | 2 x USB 3.2 |
| Порти на передній панелі | Power; Reset; HD Audio+MIC; Power LED; HDD LED; 2 x USB 3.0; 1 x USB 2.0 |
| Підключення до мережі (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Розміри (ГxШxВ) | 475 x 266 x 480 |
| Тактова частота | 6000 МГц |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| гарантія | 36 місяців |
| Додатково | колір білий |
| Комплектація | документація; кабель живлення |
| Корпус | 2E Gaming TURBO (G2057W) |
| Охолодження | Баштовий кулер 120мм, білий |
| Потужність | 650 Вт Вт |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7500F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 599 ₴








