
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE
106 228 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-12850
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 512 Gb |
| Материнська плата | Intel H610 (M.2) |
| Модель відеокарти | GeForce GT1030 |
| Обсяг ОЗУ | 8 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 2 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 PRO |
| Порти на задній панелі (відеокарта) | 1 x HDMI; 1 х DVI |
| Порти на задній панелі (материнська плата) | 1 x PS/2; 1 x D-Sub; 1 x LAN (RJ45); 1 x HDMI; 4 x USB 2.0; 2 x USB 3.2; 3 x Audio jacks |
| Порти на передній панелі | 2x USB 2.0; AUDIO mini-jack 3.5 mm; MIC mini-jack 3.5 mm |
| Підключення до мережі (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Розміри (ГxШxВ) | 310 x 190 x 355 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип | Mini Tower |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| гарантія | 36 місяців |
| Комплектація | документація; кабель живлення |
| Корпус | 2E TeamX (TMX04-500) |
| Охолодження | BOX |
| Процесор | Intel Core i5-14400F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 228 ₴




