
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE
130 403 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-12833
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.93 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 1 Tb |
| Материнська плата | AMD A620 (M.2) |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 PRO |
| Порти на задній панелі (материнська плата) | 2 x USB 2.0; 1 x HDMI; 4 x USB 3.2; 1 x PS/2 Keyboard/Mouse combo port; 3 x аудіороз’єми; 1 x 1Gb Ethernet |
| Порти на передній панелі | 2x USB 2.0; AUDIO mini-jack 3.5 mm; MIC mini-jack 3.5 mm |
| Підключення до мережі (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Розміри (ГxШxВ) | 310 x 190 x 355 |
| Тактова частота | 5600 MHz |
| Тип | Mini Tower |
| Тип відеокарти | Integrated |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| гарантія | 36 місяців |
| Комплектація | документація; кабель живлення |
| Корпус | 2E TeamX (TMX04-500) |
| Охолодження | BOX |
| Процесор | AMD Ryzen 5 8600G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 403 ₴




