
Корпус 2E Alfa E190-3U без БЖ 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, VGA 320мм, ATX, чорний
1 355 ₴
- В наявності
- Код: E2E-E190-3U
+380 (66) 598-77-50
с ПН по ПТ, с 9 до 17 години- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус 2E ALFA (2E-E190-3U) з комбінованою стильною передньою панеллю, відмінно підійде для самостійного та промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції. Виготовлений із сталі 0.5мм. Типорозмір корпусу Mid Tower – це сумісність з материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 191 мм |
| Вага | 2.49 кг |
| Висота | 359.2 мм |
| Глибина | 417.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 148 мм |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Відсіків 5,25" | 1 шт |
| Кнопки | Power; Reset; Power LED; HDD LED |
| Комплект постачання | набір кріпильних елементів; Інструкція користувача |
| Максимальна довжина VGA | 320 мм |
| Місць для 12 см вентиляторів | 4 шт. |
| Місць для 8 см вентиляторів | 1 шт |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт. |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 2 шт |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX; mini-ITX; micro-ATX |
| Матеріал | сталь; пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴










