
Корпус 2E Alfa E1802 без БЖ 4xUSB3.0, VGA 320мм, ATX, чорний
1 311 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-E1802
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
2E ALFA E1802 гарний варіант для складання універсальної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення), відеоадаптера завдовжки до 320 мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити до 5 вентиляторів, охолодження для процесора висотою не більше 148 мм.
Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 4xUSB 3.0, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED. Розташування блоку живлення – верхнє (у комплекті немає).
У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 148 мм |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 3 (4) |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Відсіків 5,25" | 2 шт |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 417.5 x 191 x 358 |
| Кнопки | Power; Reset; Power LED; HDD LED |
| Максимальна довжина VGA | 320 мм |
| Місць для 12 см вентиляторів | 4 шт. |
| Місць для 8 см вентиляторів | 1 шт |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт. |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Роз'ємів USB 3.0 | 4 шт |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX; mini-ITX; micro-ATX |
| Матеріал | сталь; пластик |
- Ціна: 1 311 ₴





