
Корпус 2E Credo V500B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм, VGA 310мм, ATX, чорний
1 331 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-V500B
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Бічні панелі перфоровані, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений із сталі 0.7 мм. Типорозмір корпусу Mid Tower - це сумісність із материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. 2E Credo V500B підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення), відеоадаптера довжиною до 310мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160мм.
У корпусі встановлено 1х120мм вентилятор на задній панелі. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LED, HDD LED, що розташовані на передній панелі. Це зручно в процесі експлуатації.
Верхнє розташування блоку живлення та зручна комплектація. У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 413 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Вентилятори (опційно) | Задня панель: 1 x 120 мм |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 160 мм |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 4 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Кнопки | Power; LED+ HDD LED |
| Комплект постачання | набір кріпильних елементів; Інструкція користувача; корпус |
| Максимальна довжина VGA | 310 мм |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт. |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 шт |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX; mini-ITX; micro-ATX |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Матеріал | Сталь |
| Охолодження | Задня панель: 1x 120мм |
- Ціна: 1 331 ₴










