
Корпус 2E Credo Metal V350B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм, VGA 350мм, LCS ready, mATX, чорний
1 621 ₴
- Немає в наявності
- Код: E2E-V350B
- +380 (97) 301-84-42с ПН по ПТ, с 9 до 17 години
Верхня, нижня та бічні панелі перфоровані або мають перфоровані вставки, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений із сталі 0.8мм. Типорозмір корпусу Mini Tower - це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX. 2E Credo V350B підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення), відеоадаптера довжиною до 350мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160мм.
У корпусі встановлено 3х120мм вентилятори на верххній та на задній панелях. Можливо встановити двох секційну систем рідинного охолодження (240мм) на верхню панель. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LED, HDD LED, що розташовані на передній панелі. Це зручно в процесі експлуатації.
Верхнє розташування блоку живлення та зручна комплектація. У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Вентилятори (опційно) | Задня панель: 1x 120; Верхня панель: 2x 120; Нижня панель: 2x 120 (без встановленого HDD) або 1х120 (із встановленим HDD) |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 160 мм |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 (3) |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 185 x 380 x 335 |
| Кнопки | Power; LED+ HDD LED |
| Комплект постачання | набір кріпильних елементів; інструкція з експлуатації; корпус |
| Максимальна довжина VGA | 350 мм |
| Отворів під слоти розширення | 4 шт. |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Радіатори опціонально, мм | Верхня панель: 240 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 шт |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX; micro-ATX |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Матеріал | Сталь |
| Охолодження | Верхня панель: 2x 120мм; Задня панель: 1x 120мм |
- Ціна: 1 621 ₴










